Исчезна 17-годишно девојче од Скопје

На 08.06.2023 во 13.00 часот во Полициската станица Карпош, од Јавна установа за згрижување на деца било пријавено дека од установата - Влае 3 се оддалечила нивната штитеничка И.П.(17), која и претходно се оддалечувала и била враќана назад, информираат од МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.  

09.06.2023 - 17:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега