Исчезна 16-годишно девојче

Вчера попладне, во 16.15 часот во Полициското одделение Мирковци, 53-годишниот Љ.К. од село Кучевиште, скопско, пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка, 16-годишната И.К., извести МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

20.02.2024 - 21:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега