Исчезна 13-годишно девојче од Скопје

Скопјанка ја пријавила својата 13-годишна ќерка за исчезната.

- Вчера во 15:30 часот во СВР Скопје, 33-годишната Л.Ќ. од Скопје пријавила дека од семејниот дом на ул.„Диме Мечето“ се оддалечила нејзината 13-годишна ќерка ќерка С.Ќ. од Скопје. Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето - информира полицијата.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.02.2020 - 16:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега