Ирина Шајк повторно во жешко издание – позираше целосно гола за „Вог“ (ФОТО)

 

Русинката Ирина Шајк за насловната страна на „модната библија Вог“, позираше потполно гола, покривајќи ги интимните делови со керамики плочки.

Фотосесијата за магазинот била снимена во градината на Донатела Версаче, во Милано, а манекенката за ова искуство изјави:

„Многу сум среќна што бев во една посебна куќа на Версаче во Милано“

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on Oct 22, 2020 at 10:38am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.10.2020 - 14:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега