Ирина Шајк објави жешко видео од ревијата на Ријана: Манекенката го покажа и задникот и градите!

 

Супермоделот и манекенката со руско потекло, Ирина Шајк (34) објави нова видео снимка на својата социјална мрежа Инстаграм.

Односно стануа збор за ревија на новата колекција за долна облека на Ријана со наслов „Savage x Fenty Vol. 2“.

Имено, славната манекенка ги воодушеви своите обожаватели кога стана дел од проектот на Ријана, кој ќе се емитува на платформата на Амазон „Prime Video“.

Ирина за потребите на оваа линија се разголила и позирала во провокативна долна облека со розова боја. Убавицата на Инстаграм објавила само дел од тоа што не очекува, а нејзиното секси издание фрли во транс многу нејзини обожаватели.

 
 
 
View this post on Instagram

@savagexfenty

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on Oct 3, 2020 at 11:06am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.10.2020 - 23:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега