Илиевски: Да ја затвориме темата со фалсификаторите кои обвинуваа за фалсификати

Уште еден доказ за фалсификатот. А ако најдам на нет потписи и од сите други ќе се докаже истото. #УДБАвашаСудба, пишува на социјалната мрежа на Фејсбук, Богдан Илиевски.

„Да ја затвориме темата со фалсификаторите кои обвинуваа за фалсификати. Гем сет меч есолз“ – додаде тој во новата објава.

03.04.2024 - 13:21

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега