Иги Азалеа откри голема вест и ги потврди гласините

Австралиската раперка Иги Азалеа ги потврди гласините дека родила дете.

-Имам син. Го чекав вистинскиот момент за ова јавно да го кажам, но сфатив дека што повеќе поминува времето толку повеќе ќе се чувствувам анкциозна за да споделам со светот, напиша Иги.

Сепак, таа ги замоли фановите да ја почитуваат нејзината приватност.

-Сакам неговиот живот да го држам во приватност, но исто така и кажувам оти ова не е тајна, напиша Иги на Инстаграм.

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on May 27, 2020 at 4:13pm PDT

11.06.2020 - 23:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега