Хали Бери откри: Првиот бакнеж беше со девојка

Актерката Хали Бери откри дека првиот бакнеж во нејзиниот живот бил со девојка.

-Имав момче, се викаше Лашан Бојд и сакав да искусам француски бакнеж со него, но затоа побарав помош од мојата најдобра пријателка, рече Бери во седмата емисија од серијалот „Bad & Blooshy“.

Вели дека се бакнувале околу половина час.

-Буквално ми покажа што е француски бакнеж. Следната вечер го бакнав Лашон Бојд, вели Хали.

Но на прашањето кој бакнеж бил подобар, актерката одговори ЛаШон.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.02.2021 - 22:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега