Групна тепачка во казино во Скопје

Денеска (13.09.2023) во 00.45 часот во СВР Скопје, О.Ш.(47) од Скопје пријавил дека на 12.09.2023 околу 22.30 часот во казино на подрачјето на Карпош, по претходно недоразбирање, тој и М.Ш.(20) биле физички нападнати од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

13.09.2023 - 17:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега