Градите на „изволте“: Нивес Целзиус со најдлабоко деколте досега (ФОТО)

Нивес Целзиус често сака да го покажува своето бујно деколте, а најновата фотографија од деколтето ги разгори фантазијата на нејзините фанови.

Имено таа се стегна во црни целосно панталони, а огромните гради „кипеа“ од сите страни.

Фановите и порачаа дека изгледа како „вистинска бомба“.

 
 
 
View this post on Instagram

Subota! #girlboss #samoveselo

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on Oct 10, 2020 at 10:46am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.10.2020 - 15:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега