Голема полициска акција во Струга

 

Голема полициска акција утрово се случува во Струга, каде според првичните информации уапсени се десетици лица.

Од МВР потврдија за акцијата, најавувајќи повеќе детали во текот на денот.

24.11.2023 - 10:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега