Го забрзува пулсот разголена под туш: Ким Кардашијан ги „полуде“ Интернет корисниците со новите фотографии

Ријалити ѕвездата и милионерка, Ким Кардашијан, објави низа фотографии во костим за капење, кои сигурно ќе ја разведрат јужна Калифорнија, каде моментално владее необично ладно и дождливо време.

„Во потрага по душата“, напишала 42-годишната Ким покрај фотографиите на кои позира во црн дводелен костим за капење.

Заводливо позирајќи под големиот, лускузен туш, Кардашијанката ја наведнала главата, ставајќи ја во фокус својата заводлива фигура.

Две од горенаведените шест фотографии ја прикажуваат Ким внатре во куќата, каде што е фотографирана потпрена на обичен бел ѕид.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

06.03.2023 - 17:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега