Го батали спортот за да се занимава со порнографија- за еден месец заработе половина милион долари (ФОТО)

 

Ѕвездата од филмовои за возрасни Рене Грејси се најде во центарот на вниманието на јавноста кога одеднаш одлучи да стави крај на својата спортска кариера и да започне да заработува пари преку порно содржини.

Таа е позната во светот на трките веќе подолго време, но откако започна на порнографска страница да продава фотографии и видеа, заработката од тоа и стануваше се поголема и поголема.

"Последниот месец на мојата сметка се „легнаа“ 400 000 американски долари од филмови за возрасни. Размислувам да се повлечам", изјави убавата Австралијка.

Обично се снима само со своето момче, а за нејзините финансии се грижи нејзиниот татко „кој целосно ја поддржува“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.10.2020 - 14:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега