Ѓорчев: Со ВМРО имаше ајвар - Браво Таче, ајварот стана луксуз

Со ВМРО имаше ајвар. 
Кило пиперки: 
2017 год: 17 денари
2022 год: 70 денари
Плус +313 %
Литар зејтин: 
2017 год: 60 денари
2022 год: 170 денари
Плус + 183 %
Браво Таче.
Дојде живот, ајварот стана ЛУКСУЗ, напиша Ѓорчев на социјалните мрежи

05.10.2022 - 13:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега