Ги „истури“ градите во преден план, па стави и змија на нив- ѕвездата од филмови за возрасни ги изненади своите фанови

Ѕвездата од филмови за возрасни од Унгарија, Алета Океан, скоро секој ден ги радува своите следбеници со својата голотија, а за нејзиниот изглед и огромните силиконски гради се зборува на социјалните мрежи.

Откако сподели неколку фотографии на кои го стави своето бујно деколте во преден план, Алета успеа да ги шокира сите свои обожаватели со нова фотографија и видео.

Атрактивната бринета облечена во црн, кожен корсет кој ги истакнуваше нејзините гради, стави змија околу вратот која ползеше по нејзините гради.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aletta Ocean (@alettaoceanofficial1)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aletta Ocean (@alettaoceanofficial1)

11.06.2021 - 13:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега