Георгина покажа какви пози може да изведе и ги „запали“ социјалните мрежи (ВИДЕО)

 

Гeоргина Родригез, девојката на славниот Роналдо, често предизвикува воодушевување од обожавателите на социјалните мрежи за нејзината убавина.

Овој пат таа покажа како вежба јога, облечена во тесни хеланки и топ, а видеото за два часа доби над милион прегледи.

„Кога знаете каде одите, универзумот секогаш ви го отвора патот“, напишала таа покрај снимката.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.12.2020 - 23:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега