ГАЛЕРИЈА: Погледнете колку граѓани се појавија на трибината на СДСМ во Гази Баба

Караванот трибини „Силно и одлучно кон иднината“ вечерва е во Гази Баба каде пред присутните говореа претседателката на Форумот на жени на СДСМ, Јована Тренчевска и членот на ЦО, Оливер Спасовски. 

Низ фотографии погледнете дел од вечерашната атмосфера.

 

29.11.2022 - 21:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега