„Фудбалска треска“: Девојка позираше топлес меѓу навивачите- мажите „одлепија“ по згодната русокоса

Фудбалот е топ тема во цела Европа изминатите две недели!

На социјалните мрежи пред неколку дена се појави фотографија од една навивачка на Шкотска од ЕП.

Во текот на патувањето за Лондон, во групата навивачи на селекцијата на Шкотска била и една дама која за една фотографија одлучила да позира топлес.

Девојката го соблекла горниот дел од гардеробата, па со голи гради позирала покрај навивачите на Шкотска.

Фотографијата, секако дека е цензурирана со знамиња на Шкотска, но сепак истата за кратко време станала популарна и вирална на социјалните мрежи, особено меѓу навивачите кои од ден на ден ги следат сите случувања кои се поврзани со Европското првенство во фудбал.

22.06.2021 - 15:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега