ФОТОВЕСТ: Моменталната атмосфера од протестот на „Илинденска“ на приватните превозници

Превозниците од „Слобода превоз“ и „Макекспрес“ утрово повторно го блокираа сообраќајот во Скопје на десната лента на булеварот „Илинден“. Низ фотографии Ви пренесуваме дел од моменталната атмосфера на „Илинденска“.

 

02.12.2022 - 10:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега