ФОТОГАЛЕРИЈА: На големо се слави пред ВМРО-ДПМНЕ


Пред седиштето на ВМРО ДПМНЕ во центарот на Скопје на големо се слави.

Собрани се голем број на поддржувачи на ВМРО-ДПМНЕ и ја прославуваат неофицијалната победа на кандитатката за претседател на државата, Гордана Силјановска Давкова.


24.04.2024 - 21:43

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега