ФОТО: Водителката Живкица објави фотографија по породувањето со првиот син - „Прва љубов мајкина“

Познатата македонска телевизиска и радио водителка Живкица Каленикова е мајка на три деца – Даријан, Марко и Ана.

Таа на својот Фејсбук профил објави фотографија по породувањето со синот Даријан и видео направено 9 години подоцна, кога тој се вози на четирицикл.

-Ох времето вистина лета!9-че! Прва љубов мајкина, напиша Живкица во описот на фотографијата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.06.2020 - 14:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега