(ФОТО) Верижен судар со четири автомобили во Скопје

Верижен судар во кој учествуваа четири автомобили штотуку се случи во Скопје на булеварот пред Народна банка на РСМ. 

Сообраќајот се одвива отежнато. 

Наскоро се очекуваат повеќе детали за причинета материјална штета за овој настан, по што ќе информираме дополнително во текот на денот.

 

20.03.2023 - 08:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега