ФОТО: Вакви бујни облини ретко може да се видат- Деми Роуз топлес се валкаше во песокот, а мажите се препотуваа

 

Британската манекенка Деми Роуз со секоја нејзина објава ја разгорува машката фантазија, а така беше и овојпат.

Таа сподели серија жешки фотографии на кои позира топлес и во танга на плажа .

Влажна и извалкана во песокот Деми не остави никого рамнодушен.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Demi (@demirose)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.05.2021 - 13:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега