ФОТО: Убавата Русинка која го одби додворувањето од Кристијано Роналдо позираше топлес

Убавата Русинка и поранешна „плејбој зајачица“ Викторија Одинцова (27) е позната како манекенка и ТВ-лице, но и со разголени фотографии кои редовно ги објавува на својот Инстаграм.

Нејзините пет милиони следбеници  го коментираат секој нејзин пост, а сега повторно ги „почести“ со голотија и направи вистински хаос на социјалните мрежи.

Девојката која го одби Кристијано Роналдо, објави фотографија на која позираше само во гаќички, додека со рацете едвај ги покриваше голите гради.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@vi_odintcova)

23.06.2021 - 12:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега