ФОТО: Убавата Емили повторно позираше во бикини - тело од кое застанува здивот

Британско-американската супермоделка Емили Ратајковски го претстави својот нов дводелен костим за капење од сатен, на себеси…

Дизајнот е нејзин, а моделот, секако, беше самата таа. Видеото објавено на Инстаграм за неколку часа собра над 55.600 допаѓања.

Во однос на цената, горниот дел од бикинито кој е жично порабен оддолу, чини 95 долари. Долниот дел чини 85 долари.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.07.2020 - 17:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега