(ФОТО) Српската пејачка скоро гола прошета низ улиците: Случајните минувачи тешко го тргаa погледот од нејзиното деколте

Српската пејачка Диди Јанковиќ ги следи светските трендови, па облече комбинација која буквално направи хаос на улица.

Таа позираше среде улица, а случајните минувачи очи не можеа да тргнат од нејзиното бујно деколте, со оглед на тоа дека таква комбинација ретко може да се види преку ден и на улица.

Чудниот фустан кој повеќе откриваше отколку што покриваше, ја истакна нејзината витка линија, но и силикони кои едвај се држеа на тенките прерамки.

Таа има само неколку снимени песни, живее во Америка и се смета за светска ѕвезда. Честопати е критикувана, а некогаш и исмејувана за нејзината голема самодоверба.

24.09.2023 - 11:51
Фото: 
Принтскрин Инстаграм / @didijofficial

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега