ФОТО: Сообраќајка во Скопје- се судрија две возила

Две возила се судрија вечерва на раскрсницата на Автокоманда во близина на Земјоделски факлтет.

Според фотографиите кои ги испраќа читател на „Press24“ и двата автомобили се оштетени.

На терен е излезена и полиција која врши увид, а засега не е познато дали има повредени.

Детали за сообраќајката се очекуваат во текот на утрешниот ден.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.09.2020 - 20:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега