ФОТО: Со топлес фотографија го прослави роденденот и ги почести фановите со сексапилна сцена

 

Кајли Џенер во понеделникот го прослави својот 23-ти роденден, а го одбележал на посебен начин.

Имено, Кајли во вторникот објавила црно-бела фотографија на која што позира топлес, а градите ги покрила со дланките за да не го прекрши правилото на социјалната мрежа Инстаграм за голотија.

На главата носи шешир со вел, а фотографијата ја направила нејзината пријателка и позната фотографка Саша Самсонова.

„Те сакам ангелу“ - коментирала Самсонова под фотографијата.

Кајли со оваа објава ги воодушевила своите фанови и добила над десет милиони лајкови.

„Вака си убава“, „Кралицата Кајли“, „Божица“, „Каква визија“, „Изгледаш неверојатно“, „Убавица“, се само дел од коментарите на нејзините фанови.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kylie  (@kyliejenner) on Aug 11, 2020 at 12:06pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.08.2020 - 18:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега