ФОТО: Славната актерка целосно гола го прослави роденденот - ќерка ѝ искоментира под фотографијата

Актерката Гвинет Палтроу позната по своите запрепастувачки постапки и објави, како онаа дека нејзиниот сопруг живее во одвоена куќа, до продажба на свеќи со мирисот на нејзината вагина.

Таа е горда на своето затегнато тело, па за да го прослави 48-от роденден се соблекла целосно гола и фотографијата ја објавила на социјалните мрежи.

„МАМА“ искоментирала нејзината ќерка под фотографијата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.09.2020 - 10:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега