ФОТО: Шилегов објави слика од младоста

Поранешниот градоначалник на Град Скопје Петре Шилегов на социјалните мрежи се потсети на младоста. Тој објави постара фотографија и ја цитираше групата „ЕКВ“.

-Пре само пар година за нас, напиша Шилегов.

03.12.2021 - 20:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега