ФОТО: Северина изненади со стајлингот - на Малдиви прошета во фустан што секоја жена го посакува

Северина Којиќ важи за една од најдобро стилизирани дами од регионот и секогаш одново со своите стајлинзи ги воодушевува корисниците на социјалните мрежи.

Популарната хрватска пејачка веќе некое време објавува фотографии од егзотичното Малдиви, каде одмора на неверојатни плажи. После фотографите во бикини кои ги запаја социјалните мрежи, Севе ги воодушеви фановите.

Имено, таа на егзотичната дестинација прошетала во долг фустан со шлиц.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Severina (@severina)

11.06.2021 - 22:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега