ФОТО: Сензуална и заводлива, Деми Роуз во разголено издание ги излуде мажите

Кралицата на облините Деми Роуз со нова доза сексипилни фотографии се надмина себеси.

Имено таа позираше во ресторан со чаша вино, а на себе носи некако целосен комбилизон, налик на завеса, а се лини дека не носи ниту долна облека.

Сензуална и заводлива, Деми за неколку часа собра повеќќе од 300 илјаи лајкови.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Demi Rose (@demirose)

17.06.2021 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега