(ФОТО) Продуцентката Најдоски во едно поинакво издание - домаќинско

Продуцентката и водителка на емисијата „Живот со стил“, Елена Најдоски постојано сме навикнати да ја гледаме во елегатно издание. Особено пред ТВ екраните, Најдоски постојано е модерна, љубезна, средена и уникатна.

Но, на социјалните мрежи откри и една друга нејзина страна, која не ја гледаме постојано. Водителката откри и дека е вредна домаќинка. На социјалната мрежа Инстаграм објави фотографија како пушта машина, а објави и кој е нејзиниот омилен детергент. Ги советуваше своите следбеници да се грижат за нивната облека.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Elena Najdoski (@elena_zivotsostil)

24.11.2022 - 22:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега