ФОТО: „Празнично расположени“ - Татјана Лазаревска ја накити елката и го украси домот

Македонската фолк-пејачка Татјана Лазаревска која долги години живее и работи во Австралија, заедно со сопругот и двајцата синови, неодамна си купи нова куќа во Мелбурн, па сега покажа како го украсила домот за новогодишните празници.

„Празнично расположени“, напиша пејачката на Фејсбук.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.11.2020 - 12:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега