(ФОТО) Пратеникот Здравковски со синот навива за Македонија

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Здравковски вечерва заедно со синот Мартин е во Скопје, каде ги бодрат македонските фудбалери во натпреварот против Малта.

„Македонија“, напиша пратеникот Здравковски во описот на објавените фотографии на социјалната мрежа Фејсбук.

23.03.2023 - 22:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега