ФОТО: Подготвена е да плати цело богатство за да има најголем задник на светот-објавува провокативни фотографии

Мели Санта е 24-годишна девојка која ја следат повеќе од 400.000 луѓе на Инстаграм и која редовно објавува провокативни фотографии во а долна облека.

 
 
 
View this post on Instagram

Handle with care

A post shared by Meli Santa (@theonlymeliii) on Jun 16, 2020 at 12:22pm PDT

Покрај тоа, таа обожава пластична хирургија и признава дека веќе имала неколку, вклучително и бразилски лифт на задникот, операција на носот, две операции на дојките и ги пополнила усните . Но, и покрај вниманието што го добива, персиската убавица сака уште операции - конкретно таа сака поголем задник, откри за Дејли Стар.

„Го сакам најдобриот задник на светот. Јас сум во мисија да го зголемам“.

„Мојот задник сега изгледа прилично природен, но претпочитам вештачки изглед, затоа сакам со импланти да го зголемат уште повеќе“, објасни таа.

 
 
 
View this post on Instagram

drunk enough to say i love you ?

A post shared by Meli Santa (@theonlymeliii) on May 28, 2020 at 3:10pm PDT

„Ќе одам на операции сè додека не го добијам резултатот што го сакам“, откри девојката, на која фановите и плаќаат 200 долари месечно за да се претплатат на нејзиниот премиум Snapchat.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.08.2020 - 14:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега