ФОТО: Ова се новите дресови на македонските фудбалери

Македонските фудбалери добија нови дресови, соопштија од Фудбалската репрезентација на Македонија.

Со гордост ви го претставуваме новиот дрес на македонската фудбалска репрезентација, стои во објавата на Фудбалската репрезентација на Македонија.

21.03.2023 - 11:01
Фото: 
Фудбалска репрезентација на Македонија

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега