ФОТО: Облини „боли глава“ - Деми Роуз во провокативно издание ги излуде мажите

Британската манекенка Деми Роуз не престанува да провоцира со разголени фотографии.

Имено таа објави фотографија од огромниот задник во танга, но едната страна од гаќичките беше одврзана, па повеќе покажуваа отколку што покриваа, а потоа се сврте и го покажа бујното деколте.

Ваквите фотографоии не оставја никого рамнодушен.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Demi Rose (@demirose)

22.07.2021 - 19:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега