ФОТО: Нивес во претесено фустанче кое едвај ги додржа бујните гради

Хрватската старлета и пејачка Нивес Целзиус често споделува провокативни фотографии, а овојпат таа на стори се пофали дека на ручек ужива со добро друштво, а претесното фустанче едвај ги задржа нејзините бујни гради.

Нешто подоцна објави и видео додека се сонча на лежалка, а додека уживашена сонцето нејзиниот пријател и приреди малку непријатно изненадување.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.08.2020 - 20:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега