ФОТО: Нивес Целзиус во танга ја бодреше Хрватска

И Хрватска како и Македонија вчера играше, но и доживеа пораз на ЕП2020, но имаше страствени навивачи кои искрено ја бодреа репрезентацијата.

Една од нив беше и старлетата Ниевс Целзиус која на Инстаграм објави жешки фотографии и тоа во танга со претпознатливата коцкаста шара на Хрватска.

Ги стегна градите во тесен мрежест топ и ја истегна тангата.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

14.06.2021 - 11:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега