ФОТО: Нивес Целзиус позираше во тексас јакна а одоздола целосно гола покажа повеќе од што требаше

Хрватската актерка и старлета Нивес Целзиус знае што им треба на мажите.

Овојпат Нивес позираше облечена тексас јакна, а оздола се чини како да не носеше ништо, па под јакничката која ѕирна нејзиното меѓуножје.

Секако припадниците на машкиот пол го пофалија овој потег на Нивес, па задоволно коментираа и ја лајкуваа фотографијата.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.03.2021 - 14:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега