ФОТО: Нивес Целзиус го покажа бујното деколте

Нивес Целзиус ужива да провоцира, па често објавува провокативни фотографии што не изостана и овојпат.

Пејачката и актерка на својот профил на Инстаграм објави жешка фотографија во фустан, па на сите им го сервираше големото деколте, односно нејзините гради.

„По секое мое подготвување за забава, мојата соба е подготвена за чистење“, напиша Нивес.

 
 
 
View this post on Instagram

Poslije svakog mog spremanja za izlazak, moja soba je spremna za spremanje.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on Oct 1, 2020 at 1:18pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.10.2020 - 08:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега