ФОТО: Никол Шерцингер во летен фустан кој го одзема здивот

Пејачката Никол Шерцингер (44) е позната по своите стилови кои често се елегантни, смели, но и лежерни, а фустанот кој вчера го носеше е комбинација од сите три. 

Краток розов фустан украсен со цветен мотив беше сè што беше потребно за убавата Никол да воодушеви.

Иако летото е при крај, пејачката не се откажува од стајлингот поврзан со оваа сезона. 

 

16.08.2022 - 12:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега