ФОТО: Никогаш посекси - Елеонора како Плејбој зајачица

Македонската старлета и модел, Елеонора Миљковиќ сподели фотографија со која буквално го запали Инстаграм.

Иако често споделува провокативни фотографии, овој пат навистина успеа да предизвика бура реакции.

Облечена во секси долна облека Елеонора потсетува на Плејбој зајачица.

Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Eleonora Miljkovikj  (@__elle.m__)

17.01.2022 - 12:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега