ФОТО: Нема зима за Гавазова - се соблече по бикини и го покажа совршеното тело

Додека ние се смрзнуваме на зима, македонската фолк-пејачка Сузана Гавазова се снајде, па замна во топлите краишта.

Заедно со сопругот Јасмин и двете ќерки отпатуваа на Флорида.

Оттаму пејачката сподели видеа преку кои покажа дека ужива на плажа.

Не се воздржа, па го сними и вајаното тело, на кое секоја девојка може да позавиди.

14.01.2022 - 11:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега