ФОТО: Наоми Кембел сосема гола во метрото во Њујорк

Манекенката Наоми Кембел на Инстаграм објави серија фотографии на кои е целосно гола во метрото во Њујорк.

Како што напиша светскиот топ-модел, ова се необјавени фотографии што ги направила за модната куќа „Валентино“.

На една од фотографиите, таа седи во воз, со поголема чанта за да ги скрие интимните делови од телото.

 
 
 
View this post on Instagram

Unpublished pictures @maisonvalentino

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on Jul 4, 2020 at 10:08am PDT

На втората фотографија чека на платформа, додека возот што доаѓа може да се види во позадина.

На третата седи на станицата, исто така гола со чанта.

Со оглед на тоа што е позната по опсесијата со хигиена во јавниот превоз, многумина се шегуваа дека ова е најдезинфицираното снимање на метро досега.

Други ја прашаа дали и било студено на снимањето на кампањата и таа одговори дека замрзнала.

Сите се согласуваат дека на фотографиите, 50-годишната манекенка изгледа совршено.

 
 
 
 
View this post on Instagram

Unpublished pictures @maisonvalentino

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on Jul 4, 2020 at 10:08am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.07.2020 - 11:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега