ФОТО: Накова позираше топлес- на ваква глетка никој не останува рамнодушен

Поранешната манекенка Александра Накова со нива објава ги излуде мажите.

Во црно- бела фотографија таа позираше топлес на песокот, а бујните гради ги покри со косата.

Дека гори од сексапил не мора да ви кажеме, доволно е да ја погледнете фотогрфијата.:

 

25.08.2021 - 12:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега