ФОТО: Најпознатата презентерка на временска прогноза со жешки кадри- во танга бикини покажа со што располага

За можеби најатрактивната презентерка на временска прогноза на планетата, Џенет Гарсија, се вели дека има најсекси задник на светот.

Неодамна, покрај бројните голи снимки, таа со своите придружници ја сподели информацијата дека се приклучила на страницата за возрасни „ Only fans“, каде ќе ги продава своите жешки фотографии и  видеа, а потоа само ги полуде сите со најавата.

Од тој момент таа постојано објавува жешки кадри, па така и овојпат ги излуде мажите со нејзината објава.

Во танга бикини , Џенет праша како ни помина саботата.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Yanet Garcia (@iamyanetgarcia)

25.07.2021 - 11:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега