ФОТО: „Најлудо“ но во исто време и најсекси тело на Инстаграм- по нејзините бујни облини полудеа сите

Келин Ешли е една од многуте во морето на убавиците на Инстаграм кои не се двоумат да им покажат малку кожа на своите следбеници.

Во нејзиниот случај, бројот на следбеници се зголемува пропорционално на количината облека што таа (не) ја носи на своите објави.

Келин е нон стоп во гаќички и градник, за да ги покаже силиконскиот задник и огромните гради.

Ова не се единствените операции што ги направила - усните и се малку помали од градите, а сето тоа изгледа заедно изгледа вака:

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by KAILYNN (@kailynnashleigh)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by KAILYNN (@kailynnashleigh)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by KAILYNN (@kailynnashleigh)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by KAILYNN (@kailynnashleigh)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.02.2021 - 14:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега