ФОТО: Мелита објави фотографија од својата мајка - „Нема поубава“

Некогашната водителка, старлетата Мелита Ракиќевиќ, е активна на социјалните мрежи, каде секогаш објавува провокативни фотографии.

Овој пат, таа направи промена и објави фотографија од својата мајка.

„Нема поубава“, напиша Мелита во опис на фотографијата.

 
 
 
View this post on Instagram

Letna...mi fali...

A post shared by Vikiviki (@violeta_petrovska) on Jun 28, 2020 at 9:54am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.07.2020 - 10:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега